loading...

وب وان-طراحی سایت

در این مقاله به اهمیت سئو در کسب و کارها پرداخته شده است.

sh.shomali بازدید : 63 چهارشنبه 03 مهر 1398 زمان : 15:49 نظرات ()

چرا SEO مهم است؟

اگر صاحب مشاغل هستید یا وب سایت از هر نوع دیگری را مدیریت می کنید ، احتمالاً می خواهید به آن ترافیک کنید. سئو مهم است زیرا به طور خاص با هدف کمک به انجام این کار انجام می شود. بهبود حضور آنلاین ، ترافیک و در نهایت اهداف یک وب سایت.

آیا برای هر نوع کسب و کار نیاز به جستجوگرها دارید؟

در بیشتر موارد ، بله!

اگر کسب و کار شما محصولاتی یا خدماتی را ارائه می دهد که کاربران برای یافتن اطلاعات در جستجوی جستجو تایپ می کنند ، SEO باید از اولویت های بالایی برخوردار باشد.

چند موقعیت وجود دارد که ممکن است SEO لازم نباشد:

اگر قرار نیست وب سایت شما پیدا شود به عنوان مثال ، اگر شما فقط وب سایت اختصاص داده شده به آموزش داخلی فقط برای شغل خود دارید.

اگر به دنبال خرید و فروش فوری هستید. SEO فرایندی است که موفقیت یک شبه ارائه نمی دهد. برای دستیابی به موفقیت سئو به برنامه ریزی استراتژیک ، اجرای و مدیریت مداوم نیاز دارد.

چه کاری می تواند برای کسب و کار شما (مزایای کلیدی) جستجوگرها انجام دهد؟

 

مطلب پیشنهادی:

سئو یک راه حل هوشمندانه برای توسعه کسب و کارها

 

افزایش ترافیک

هرچه وب سایت برای کلمات کلیدی بالاتر باشد ، ترافیک بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. در حقیقت ، موقعیت # 1 در گوگل به طور متوسط ​​27.5٪ با کلیک بر روی نرخ کلیک کنید مطابق مطالعه پیشرفته CTR رتبه بندی وب. این بدان معناست که اگر برای یک عبارت جستجو رتبه 1 را بدست آورید ، هر 100 بار آن عبارت جستجو می شود که از نظر آماری 27-28 بازدید کننده دریافت خواهید کرد. با هر موقعیتی پس از آن ، تعداد قابل توجهی افت می کند.

قابلیت ارتقاء

هرچه کلمات کلیدی وب سایت شما بالاتر باشد و از رتبه بالاتری برخوردار باشد ، بیشتر از قبل برند شما برای مشتریان بالقوه قابل مشاهده است. طبق آمار ، 5-7 برداشت از برند طول می کشد تا کسی مارک شما را به خاطر بسپارد. SEO یک محرک مستقیم در بهبود دید و برداشت در نتایج موتور جستجو است.

اعتبار / اعتماد

وب سایت هایی که در نتایج جستجو بالاتر ظاهر می شوند ، قابل اعتمادتر و معتبرتر به نظر می رسند. در حقیقت 98٪ از کل جستجوگران شغلی را انتخاب می کنند که در صفحه 1 نتایج ذکر شده باشد. به این دلیل است که مردم احساس می کنند سایت هایی که در بالا هستند بهترین هستند. امروزه ، همه "آنچه را که می خواهند" Googles "می کنند و اگر وب سایت شما در حین جستجو در صدر قرار دارد ، خود را به عنوان انتخاب معتبر / قابل اعتماد قرار داده اید.

 کیفیت بالاتر

مشتریان بالقوه در حال جستجوی محصولات / خدمات شما بصورت آنلاین هستند. گنجاندن سئو ، هر صفحه در وب سایت شما را می تواند یک نقطه ورود برای این مشتریان باشد. زیبایی یک استراتژی سئو به خوبی توسعه یافته این است که شما قادر هستید در هر مرحله از قیف خرید به مشتریان بالقوه ضربه بزنید و اطمینان حاصل کنید که در صورت آمادگی برای تصمیم گیری ، انتخاب خود را انتخاب می کنید.

این یک سرمایه گذاری در آینده است

هنگامی که در مورد SEO تحقیق می کنید و یاد می گیرید ، بدون شک خواهید شنید که "SEO یک فرایند است" و "نتایج یک شبه اتفاق نمی افتد" که درست است. هنگامی که در SEO سرمایه گذاری می کنید این کار را می کنید و می دانید که بازپرداخت تلاشها معمولاً برای 6-9 ماه اتفاق نمی افتد. با این حال ، پس از تحقق تلاش ها ، شما برای آینده قابل پیش بینی از ترافیک آزاد بهره مند خواهید شد.

تولید ROI بالاتر از سایر کانالهای بازاریابی

براساس آماری از ژورنال موتور جستجو ، سایدهای تولید شده SEO دارای 6/14 درصد نرخ نزدیک هستند ، در حالی که پیشروهای خروجی (مانند نامه مستقیم یا تبلیغات چاپی) 1.7 درصد نزدیک هستند.

بینش خود را به مشتریان ارائه دهید و چه کسی هستند

SEO قدرتمند است زیرا معیارهای زیادی وجود دارد که می توانند در مورد بازدید کنندگان وب سایت خود اطلاعات بیشتری کسب کنند. نه تنها می توانید اطلاعات جمعیتی ، علائق ، محلی و دستگاه را از آنالیز دریافت کنید بلکه می توانید با تحقیق در مورد اینکه چه کلمات کلیدی منجر به ترافیک از طریق کنسول جستجوی Google می شوند اطلاعات زیادی کسب کنید.

بازاریابی ارزان قیمت

جستجوگرها یکی از مقرون به صرفه ترین شکل های بازاریابی است زیرا شما وقتی شخصاً مشغول انجام کار اقدام به رفتن به گوگل و تایپ کردن چیزی در رابطه با یک محصول یا خدمات مورد نظر خود هستید ، مشغول کار هستید. هنگامی که از تلاشهای خود در مورد این نوع اصطلاحات جستجو استفاده می کنید ، کاربران از قبل به آنچه شما پیشنهاد می دهید علاقه مند هستند ، کار شما این است که آنها را متقاعد کنید که شریک درستی هستید. هنگامی که رتبه بندی را برای شرایط خوب شروع می کنید ، از مزایای استفاده از ترافیک ثابت برخوردار می شوید که عبارت جستجوی خاص برای هر ماه فراهم می کند تا جریان شما از مشتریان بالقوه ادامه یابد. کانال های بازاریابی بسیار کمی می توانند همین حرف را بزنند.

رقبای شما در حال انجام آن هستند

اگر صنعت شما دارای محصولات / خدماتی است که به صورت آنلاین جستجو می شوند ، پس رقبایی دارید که قبلاً SEO را انجام می دهند. اگر می خواهید شغل خود را توسعه داده و در جایی که کاربران جستجو می کنند ، باشید ، پس شما نیز باید روی خدمات سئو سرمایه گذاری کنید. این تنها راه برای رقابت طولانی مدت است مگر اینکه به دلایلی افراد از استفاده از اینترنت برای جستجوی استفاده خودداری کنند ، که به زودی اتفاق نمی افتد.

 

تجربه و کارآیی کاربر را بهبود بخشید

وقتی افراد از وب سایت شما بازدید می کنند ، طبیعتاً می خواهید آنها تجربه مثبتی داشته باشند زیرا این امر ارتباط مستقیمی با ادراک تجارت شما دارد. برای هرگونه فعالیت موفقیت آمیز در جستجوگرها ، تجربه کاربری و قابلیت استفاده کلی یک کانون اساسی است. هنگامی که شما یک تجربه کلی بهتر را در اختیار کاربران قرار می دهید ، گوگل بسیار واضح ساخته است که آنها به سایتهایی که دارای رتبه بندی موتورهای برتر هستند پاداش می دهند.

نکته جالب در مورد SEO این است که وقتی رتبه بندی می کنید ، دائماً برای مشتریان بالقوه قابل رویت هستید ، قادر به دریافت روز و شب ترافیک هستید ، که می تواند به سرب / فروش تبدیل شود. اگر شما سئو کار نمی کردید و افرادی که از مشتریان بالقوه تماس می گیرند و یا از طریق ایمیل برای آنها ایمیل ارسال می کنند ، به دلیل اینکه مجبورند بخوابند ، استراحت کنند ، تعطیلات بگیرند ، و غیره می توانند از تعطیلات خود استفاده کنند. .

بخشی از میکس بازاریابی عمومی

هر کسب و کار موفق دارای کانال های مختلف بازاریابی مختلفی است که در یک زمان معین فعال هستند. SEO یک تعارف عالی برای سایر کانال های بازاریابی است و همیشه باید بخشی از آن باشد. به عنوان مثال ، اگر یکی از کانالهای بازاریابی شما Paid Search بود ، شما به طور ایده آل آن را با سئو جفت می کردید تا وقتی مشتری بالقوه برای ارائه پیشنهادات شما جستجو می کند ، آنها دو لیست را مشاهده می کنند. به نوبه خود ، این املاک و مستغلات بیشتری را بر SERP می گیرد و احتمال اینکه آنها به جای یک رقیب به شما بیایند را افزایش می دهد.

فروش آفلاین

طبق تحقیقات انجام شده توسط Accenture ، 88٪ از مصرف کنندگان قبل از خرید در فروشگاه ها به صورت آنلاین جستجو می کنند. اگر در طی فرایند جستجو آنها پیدا نشده اید ، حتی برای آن خرید خاص در نظر گرفته نمی شوید.

 

بسیار قابل اندازه گیری

سئو بسیار قابل اندازه گیری است. با استفاده از Google Analytics ، می توانید میزان ترافیک و چگونگی ارتباط آن با اهداف به طور خاص با جستجوی ارگانیک را مشاهده کنید. علاوه بر این ، شما می توانید از کنسول جستجوی Google استفاده کنید تا ببینید کلمات کلیدی دقیقی در حال ترافیک هستند. این داده های بسیار ارزشمندی است که به تیم بازاریابی اینترنتی شما امکان موفقیت بیشتری می دهد.

پیشنهاد مطالعه:

اهمیت طراحی سئو در طراحی سایت

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 22
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 24
 • باردید دیروز : 4
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 57
 • بازدید ماه : 103
 • بازدید سال : 798
 • بازدید کلی : 5,763